מספרי רישוי של כלי רכב דו גלגליים
תקציר
המאגר מונה 193,151 כלי רכב דו-גלגליים פעילים הרשומים במשרד התחבורה: אופנועים, קטנועים, תלת-אופנועים ורכבים זעירים, שנות ייצור 1938–2026. זו תמונת הצי הפעיל היום — כלים שנגרעו מהמרשם אינם בו, ולכן שנים ותיקות מיוצגות חלקית.
תובנות עיקריות
- בינואר–אוקטובר 2026 עלו לכביש 23,544 כלי רכב דו-גלגליים שעדיין פעילים, 23.9% יותר מאשר בתקופה המקבילה ב-2025 (19,002).
- 49.8% מהצי הפעיל יוצרו בשנים 2022–2026, ושנת הייצור החציונית היא 2021.
- חלקם של כלי הרכב החשמליים עלה מ-1.7% מכלי שנת ייצור 2021 ל-12.2% משנת ייצור 2026 (2,874 כלים); היצרן החשמלי הנפוץ ביותר בצי הוא תאלאריה (1,705).
- חלקם של הכלים בקטגוריה L1 (קל) עלה מ-24.8% מכלי שנת ייצור 2021 ל-36.8% משנת ייצור 2026.
- היצרן הנפוץ ביותר הוא סאן יאנג עם 42,115 כלים (21.8%), לפני ימאהה (31,971) והונדה (31,040); שלושתם יחד — 54.4% מהצי.
- 56.1% מהצי יוצרו בשלוש ארצות: טאיוואן (49,889), יפן (29,985), סין (28,454).
- 17.1% מהצי (33,085 כלים) הם בקטגוריה L3, מעל 47.5 כ״ס; ההספק החציוני בה 96.6 כ״ס.
- 91.8% מהכלים בבעלות פרטית; 12,030 רשומים על שם חברה ו-3,697 על שם סוחר.
- ל-4,723 כלים (2.4%) רשומה מקוריות מיוחדת; הנפוצות: בי״ס לנהיגה (1,971), יבוא אישי-משומש (1,463), מדינת ישראל (771).
עלייה לכביש לאורך זמן
מספר הכלים הפעילים לפי חודש העלייה לכביש, מ-2008. השיא — ינואר 2026 (2,803 כלים). שנת העלייה לכביש זהה בנתונים לשנת הייצור. 980 כלים ותיקים יותר (מלפני 2008) אינם בתרשים. החודש האחרון בנתונים (נובמבר 2026) עשוי להיות חלקי.
עונתיות: חודש מול שנה
כל תא — מספר הכלים הפעילים שעלו לכביש באותו חודש. בשנים 2008–2025 החודש החזק בממוצע הוא יוני והחלש — דצמבר.
שנת הייצור
שנות ייצור 1938–2026, כל עמודה מחולקת לפי קטגוריית הכלי. 49.8% מהצי יוצרו ב-5 השנים האחרונות שבנתונים.
הצג כטבלה
| שנות ייצור | סך הכול | L1 (קל) | L2 (בינוני) | L3 (כבד) | L7 (רכב זעיר) |
|---|---|---|---|---|---|
| עד 1989 | 1,537 | 133 | 538 | 866 | 0 |
| 1990–1994 | 824 | 53 | 253 | 518 | 0 |
| 1995–1999 | 952 | 132 | 300 | 520 | 0 |
| 2000–2004 | 981 | 180 | 155 | 646 | 0 |
| 2005–2009 | 4,679 | 1,597 | 1,432 | 1,650 | 0 |
| 2010–2014 | 15,246 | 5,305 | 7,254 | 2,687 | 0 |
| 2015–2019 | 45,267 | 11,164 | 26,093 | 7,983 | 27 |
| 2020–2024 | 78,216 | 20,942 | 44,309 | 12,122 | 843 |
| 2025–2026 | 45,449 | 16,005 | 23,161 | 6,093 | 190 |
קטגוריית ההספק
חלקה של כל קטגוריה מכלי כל שנת ייצור, 2008–2026. הקטגוריה נקבעת לפי ההספק: L1 — עד 14.9 כ״ס; L2 — עד 47.5 כ״ס; L3 — מעליהן.
הצג כטבלה
| שנת ייצור | L1 (קל) | L2 (בינוני) | L3 (כבד) | L7 (רכב זעיר) |
|---|---|---|---|---|
| 2015 | 27.9 | 55.1 | 16.9 | 0.0 |
| 2016 | 27.3 | 56.5 | 16.2 | 0.0 |
| 2017 | 23.8 | 58.3 | 17.8 | 0.1 |
| 2018 | 24.8 | 56.7 | 18.3 | 0.1 |
| 2019 | 21.6 | 60.1 | 18.2 | 0.1 |
| 2020 | 26.3 | 55.8 | 17.0 | 0.9 |
| 2021 | 24.8 | 57.8 | 16.8 | 0.7 |
| 2022 | 24.4 | 58.1 | 15.8 | 1.7 |
| 2023 | 27.7 | 56.7 | 14.5 | 1.1 |
| 2024 | 30.3 | 54.8 | 14.0 | 1.0 |
| 2025 | 33.5 | 52.5 | 13.6 | 0.4 |
| 2026 | 36.8 | 49.5 | 13.2 | 0.4 |
הקטגוריות: מספר כלים, הספק ונפח מנוע (טווח ההספק — אחוזון 1 עד 99).
| קטגוריה | כלי רכב | שיעור (%) | הספק חציוני (כ״ס) | טווח הספק (כ״ס) | נפח חציוני (סמ״ק) |
|---|---|---|---|---|---|
| L1 (קל) | 55,511 | 28.7 | 11.5 | 5.2–14.9 | 125 |
| L2 (בינוני) | 103,495 | 53.6 | 28 | 9.5–47.5 | 321 |
| L3 (כבד) | 33,085 | 17.1 | 96.6 | 50–209 | 889 |
| L7 (רכב זעיר) | 1,060 | 0.5 | 7.5 | 6.8–26 | 48 |
המעבר לחשמל
7,419 כלי רכב חשמליים בצי. העמודות — מספר החשמליים בכל שנת ייצור; הקו — חלקם מכלל כלי אותה שנה.
הצג כטבלה
| שנת ייצור | חשמליים | שיעור (%) |
|---|---|---|
| 2015 | 17 | 0.3 |
| 2016 | 24 | 0.3 |
| 2017 | 29 | 0.3 |
| 2018 | 58 | 0.6 |
| 2019 | 57 | 0.5 |
| 2020 | 228 | 1.9 |
| 2021 | 263 | 1.7 |
| 2022 | 515 | 3.1 |
| 2023 | 562 | 3.5 |
| 2024 | 926 | 5.2 |
| 2025 | 1,854 | 8.5 |
| 2026 | 2,874 | 12.2 |
יצרנים מובילים
191 יצרנים בצי. שם היצרן מאוחד מכל ארצות המפעל, ושמות יצרן שהוחלפו במרשם לאותן משפחות דגמים אוחדו (קואנג יאנג עם קימקו, אס ווי אם עם סאן יאנג).
הצג כטבלה
| יצרן | כלי רכב | שיעור (%) |
|---|---|---|
| סאן יאנג | 42,115 | 21.8 |
| ימאהה | 31,971 | 16.6 |
| הונדה | 31,040 | 16.1 |
| קימקו | 21,034 | 10.9 |
| פיאג'ו | 8,720 | 4.5 |
| קוואסאקי | 8,265 | 4.3 |
| קי.טי.אם | 7,507 | 3.9 |
| ב מ וו | 5,860 | 3.0 |
| סוזוקי | 5,370 | 2.8 |
| הוסקוורנה | 2,354 | 1.2 |
| הארלי דיוידסון | 2,288 | 1.2 |
| סי.אף.מוטו | 2,004 | 1.0 |
| זונטס | 1,761 | 0.9 |
| תאלאריה | 1,705 | 0.9 |
| דוקאטי | 1,566 | 0.8 |
| אחר | 19,591 | 10.1 |
קודי דגם מובילים
קוד הדגם כפי שנרשם אצל היצרן (5,997 צירופי יצרן ודגם בצי). אותו דגם מסחרי עשוי להופיע בכמה קודים לפי שנה וגרסה.
הצג כטבלה
| יצרן ודגם | כלי רכב | שיעור (%) |
|---|---|---|
| הונדה NF13 | 3,337 | 1.7 |
| קי.טי.אם GSA20 | 2,911 | 1.5 |
| הונדה NF10 | 2,823 | 1.5 |
| ימאהה SH14 | 2,586 | 1.3 |
| סאן יאנג LF12W JR125 | 2,436 | 1.3 |
| סאן יאנג LFB3 | 2,430 | 1.3 |
| קימקו E41000 MOVIE S125 | 2,275 | 1.2 |
| ימאהה SJ18 | 2,273 | 1.2 |
| סאן יאנג LWB6 | 2,252 | 1.2 |
| סאן יאנג LFA5 | 2,206 | 1.1 |
| סאן יאנג LVA7 | 2,029 | 1.1 |
| קימקו MOVIE125XL(S50012) | 1,983 | 1.0 |
| הונדה RH10 | 1,880 | 1.0 |
| פיאג'ו XEVO 250 (M36401) | 1,781 | 0.9 |
| סאן יאנג LN25W JM250 | 1,767 | 0.9 |
נתח היצרנים לפי שנת ייצור
חלקם של 6 היצרנים הגדולים מכלי כל שנת ייצור, 2008–2026. לחיצה על שם יצרן במקרא מסתירה אותו.
הצג כטבלה
| שנת ייצור | סאן יאנג | ימאהה | הונדה | קימקו | פיאג'ו | קוואסאקי |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2015 | 25.9 | 19.2 | 11.0 | 11.1 | 7.8 | 4.7 |
| 2016 | 23.8 | 20.4 | 8.1 | 14.1 | 6.1 | 4.7 |
| 2017 | 21.7 | 19.9 | 10.1 | 12.0 | 5.7 | 6.3 |
| 2018 | 19.2 | 19.2 | 11.2 | 14.0 | 5.3 | 4.9 |
| 2019 | 21.9 | 18.8 | 12.2 | 13.9 | 3.4 | 7.4 |
| 2020 | 22.1 | 18.2 | 12.1 | 14.1 | 2.8 | 6.4 |
| 2021 | 19.4 | 18.9 | 16.3 | 13.3 | 3.5 | 4.2 |
| 2022 | 22.1 | 16.6 | 20.3 | 9.4 | 3.3 | 4.0 |
| 2023 | 21.2 | 17.5 | 20.9 | 11.4 | 3.3 | 3.9 |
| 2024 | 22.5 | 16.0 | 21.0 | 10.3 | 2.7 | 3.6 |
| 2025 | 20.9 | 16.8 | 19.2 | 9.9 | 2.7 | 3.0 |
| 2026 | 18.2 | 13.5 | 18.1 | 6.3 | 2.4 | 2.5 |
ארץ הייצור
ארץ המפעל שבו יוצר הכלי — לא ארץ המותג.
הצג כטבלה
| ארץ | כלי רכב | שיעור (%) |
|---|---|---|
| טאיוואן | 49,889 | 25.8 |
| יפן | 29,985 | 15.5 |
| סין | 28,454 | 14.7 |
| איטליה | 24,068 | 12.5 |
| תאילנד | 16,111 | 8.3 |
| צרפת | 13,366 | 6.9 |
| אוסטריה | 8,626 | 4.5 |
| גרמניה | 5,356 | 2.8 |
| וייטנאם | 4,253 | 2.2 |
| הודו | 3,673 | 1.9 |
| ארה״ב | 3,182 | 1.6 |
| אינדונזיה | 3,177 | 1.6 |
| אחר | 3,011 | 1.6 |
נפח המנוע
נפח המנוע בסמ״ק. החציון 292 סמ״ק, והנפח הנפוץ ביותר — 125. 5,172 כלים ללא נפח רשום אינם בתרשים (5,169 מהם חשמליים).
הצג כטבלה
| נפח (סמ״ק) | כלי רכב | שיעור (%) |
|---|---|---|
| עד 50 | 2,904 | 1.5 |
| 51–125 | 48,763 | 25.9 |
| 126–250 | 30,468 | 16.2 |
| 251–400 | 43,708 | 23.3 |
| 401–600 | 17,935 | 9.5 |
| 601–900 | 28,679 | 15.3 |
| 901–1,200 | 10,554 | 5.6 |
| מעל 1,200 | 4,968 | 2.6 |
הספק לפי יצרן
10 היצרנים הנפוצים, מסודרים מההספק הנמוך לגבוה. התיבה — הרבעון התחתון עד העליון, הקו — החציון, השפמים — אחוזון 5 עד 95. ההספק החציוני בכלל הצי 25.9 כ״ס.
הצג כטבלה
| יצרן | רבעון תחתון | חציון | רבעון עליון |
|---|---|---|---|
| קימקו | 11.2 | 12.9 | 28.2 |
| הוסקוורנה | 13.4 | 14.1 | 30 |
| קי.טי.אם | 13.3 | 15.6 | 44 |
| סאן יאנג | 12.6 | 16.9 | 25.1 |
| פיאג'ו | 14.9 | 21.2 | 26.2 |
| ימאהה | 15 | 31 | 47.5 |
| הונדה | 25 | 31 | 47.5 |
| קוואסאקי | 47 | 47.5 | 119.6 |
| סוזוקי | 40 | 54 | 83.1 |
| ב מ וו | 82.5 | 123 | 145 |
סוג הבעלות
הבעלות הרשומה הנוכחית של כל כלי.
הצג כטבלה
| בעלות | כלי רכב | שיעור (%) |
|---|---|---|
| פרטי | 177,397 | 91.8 |
| חברה | 12,030 | 6.2 |
| סוחר | 3,697 | 1.9 |
| החכר | 23 | 0.0 |
| השכרה | 4 | 0.0 |
סוג כלי הרכב ומקוריות
| סוג | כלי רכב | שיעור (%) |
|---|---|---|
| אופנוע | 183,422 | 95.0 |
| תלת אופנוע | 5,570 | 2.9 |
| אופנוע להגשת עזרה ראשונה | 1,690 | 0.9 |
| קטנוע | 1,123 | 0.6 |
| רכב זעיר | 1,060 | 0.5 |
| אופנוע עם רכב צדי | 172 | 0.1 |
| קטנוע עם רכב צדי | 87 | 0.0 |
| תלת קטנוע | 25 | 0.0 |
| קטנוע עם רכב צדי למשא | 1 | 0.0 |
| תלת קטנוע למשא סגור | 1 | 0.0 |
מקוריות רשומה רק ל-4,723 כלים; לשאר השדה ריק.
| מקוריות | כלי רכב | שיעור (%) |
|---|---|---|
| בי״ס לנהיגה | 1,971 | 1.0 |
| יבוא אישי-משומש | 1,463 | 0.8 |
| מדינת ישראל | 771 | 0.4 |
| יבוא אישי | 350 | 0.2 |
| החכר | 106 | 0.1 |
| דפלומטי | 40 | 0.0 |
| השכרה | 12 | 0.0 |
| יבואן אבטפוס | 4 | 0.0 |
| לאחר שיקום | 3 | 0.0 |
| יו״ש-עזה | 2 | 0.0 |
| מונית | 1 | 0.0 |