ציי רכב אוטובוסים
תקציר
מרשם האוטובוסים של מפעילי התחבורה הציבורית: 15,346 אוטובוסים של 31 מפעילים ב-46 אשכולות הפעלה — גודל וסוג, מקומות ישיבה, שנת ומדינת ייצור, סוג הנעה, קילומטראז' ומיגון. שנת הייצור האחרונה במאגר: 2026.
תובנות עיקריות
- הצי צעיר: 54.4% מהאוטובוסים יוצרו בשנים 2022–2026, ושנת הייצור החציונית היא 2022.
- שיעור האוטובוסים החשמליים זינק מ-1.5% בשנת הייצור 2021 ל-53.2% בשנת 2025 — רוב האוטובוסים החדשים חשמליים; בכלל הצי שיעורם 21.5%.
- סין היא מדינת הייצור המובילה — 7,732 אוטובוסים (50.7%), ו-99.5% מהאוטובוסים החשמליים יוצרו בה. אחריה שבדיה (2,410).
- אגד מפעילה את הצי הגדול ביותר — 2,892 אוטובוסים (18.8%); שלושת הגדולים (אגד, דן, מטרופולין) מחזיקים יחד 44.0% מהצי, מתוך 31 מפעילים.
- דן מובילה בחשמול: 53.2% מ-1,986 האוטובוסים שלה חשמליים, לעומת 21.5% בכלל הצי. מבין המפעילים עם 300 אוטובוסים ומעלה, לאחד מהם (אלקטרה אפיקים תחבורה) אין אף אוטובוס חשמלי.
- אוטובוס בינעירוני נוסע כ-75,800 ק״מ בשנה (חציון), פי 1.8 מאוטובוס עירוני (כ-40,999 ק״מ) — הערכה לפי ק״מ מצטבר חלקי גיל.
- מיגון נדיר: 417 אוטובוסים ממוגני אבנים (2.7% מהצי) ו-130 ממוגני ירי. כל הממוגנים באבנים שייכים למפעילים אלקטרה אפיקים תחבורה, תנופה, קווים.
- 889 אוטובוסים רשומים עם 0 ק״מ — 96.0% מהם משנת הייצור 2026, ככל הנראה אוטובוסים חדשים שטרם נכנסו לשירות.
הצי לפי שנת ייצור וסוג הנעה
מספר האוטובוסים בצי לפי שנת ייצור וסוג הנעה. שנת הייצור 2026 עדיין מתעדכנת — אוטובוסים חדשים נקלטים במאגר לאורך השנה. 102 רשומות ללא שנת ייצור אינן נכללות.
הצג כטבלה
| שנת ייצור | דיזל | חשמל | גז טבעי דחוס | לא ידוע | סה״כ |
|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2010 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 |
| 2011 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2012 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 2013 | 16 | 0 | 0 | 0 | 16 |
| 2014 | 187 | 0 | 0 | 0 | 187 |
| 2015 | 184 | 0 | 0 | 0 | 184 |
| 2016 | 1,029 | 2 | 0 | 0 | 1,031 |
| 2017 | 882 | 33 | 2 | 0 | 917 |
| 2018 | 928 | 22 | 0 | 0 | 950 |
| 2019 | 1,108 | 16 | 107 | 0 | 1,231 |
| 2020 | 642 | 20 | 24 | 0 | 686 |
| 2021 | 1,575 | 27 | 144 | 0 | 1,746 |
| 2022 | 1,228 | 487 | 130 | 0 | 1,845 |
| 2023 | 1,024 | 912 | 206 | 0 | 2,142 |
| 2024 | 972 | 498 | 480 | 0 | 1,950 |
| 2025 | 380 | 596 | 144 | 0 | 1,120 |
| 2026 | 466 | 683 | 85 | 0 | 1,234 |
המעבר לחשמל
חלקו של כל סוג הנעה מבין האוטובוסים שיוצרו בכל שנה (שנים עם 50 אוטובוסים לפחות). שנת הייצור 2026 עדיין מתעדכנת — אוטובוסים חדשים נקלטים במאגר לאורך השנה.
הצג כטבלה
| שנת ייצור | דיזל | חשמל | גז טבעי דחוס |
|---|---|---|---|
| 2014 | 100.0% | 0.0% | 0.0% |
| 2015 | 100.0% | 0.0% | 0.0% |
| 2016 | 99.8% | 0.2% | 0.0% |
| 2017 | 96.2% | 3.6% | 0.2% |
| 2018 | 97.7% | 2.3% | 0.0% |
| 2019 | 90.0% | 1.3% | 8.7% |
| 2020 | 93.6% | 2.9% | 3.5% |
| 2021 | 90.2% | 1.5% | 8.2% |
| 2022 | 66.6% | 26.4% | 7.0% |
| 2023 | 47.8% | 42.6% | 9.6% |
| 2024 | 49.8% | 25.5% | 24.6% |
| 2025 | 33.9% | 53.2% | 12.9% |
| 2026 | 37.8% | 55.3% | 6.9% |
המפעילים הגדולים
15 המפעילים הגדולים לפי מספר אוטובוסים, בחלוקה לסוג הנעה; השאר מקובצים כ״אחר״.
הצג כטבלה
| מפעיל | אוטובוסים | חשמליים |
|---|---|---|
| אגד | 2,892 | 23.1% |
| דן | 1,986 | 53.2% |
| מטרופולין | 1,868 | 18.3% |
| קווים | 1,503 | 2.2% |
| סופרבוס | 1,374 | 36.2% |
| אלקטרה אפיקים | 1,006 | 20.7% |
| דן בדרום | 620 | 19.2% |
| נתיב אקספרס | 589 | 6.1% |
| תנופה | 462 | 0.6% |
| אקסטרה ירושלים | 444 | 30.9% |
| אלקטרה אפיקים תחבורה | 393 | 0.0% |
| דן באר שבע | 301 | 17.6% |
| בית שמש אקספרס | 287 | 27.5% |
| נסיעות ותיירות | 270 | 0.0% |
| דרך אגד עוטף ירושלים | 234 | 0.0% |
| אחר | 1,117 | 5.8% |
גיל הצי מול חשמול, לפי מפעיל
כל עיגול הוא מפעיל עם 100 אוטובוסים לפחות (עד 20 הגדולים): גיל ממוצע של הצי מול שיעור האוטובוסים החשמליים; גודל העיגול — גודל הצי.
הצג כטבלה
| מפעיל | אוטובוסים | גיל ממוצע | חשמליים |
|---|---|---|---|
| אגד | 2,892 | 5.0 | 23.1% |
| דן | 1,986 | 5.2 | 53.2% |
| מטרופולין | 1,868 | 3.9 | 18.3% |
| קווים | 1,503 | 5.3 | 2.2% |
| סופרבוס | 1,374 | 3.4 | 36.2% |
| אלקטרה אפיקים | 1,006 | 4.7 | 20.7% |
| דן בדרום | 620 | 5.4 | 19.2% |
| נתיב אקספרס | 589 | 4.5 | 6.1% |
| תנופה | 462 | 4.9 | 0.6% |
| אקסטרה ירושלים | 444 | 3.0 | 30.9% |
| אלקטרה אפיקים תחבורה | 393 | 5.6 | 0.0% |
| דן באר שבע | 301 | 4.3 | 17.6% |
| בית שמש אקספרס | 287 | 3.3 | 27.5% |
| נסיעות ותיירות | 270 | 6.2 | 0.0% |
| דרך אגד עוטף ירושלים | 234 | 1.9 | 0.0% |
| אקסטרה | 213 | 4.7 | 28.6% |
| ש.א.מ | 188 | 4.9 | 0.0% |
| גלים | 166 | 4.4 | 2.4% |
| ירושלים-רמאללה איחוד | 139 | 6.2 | 0.0% |
מדינות ייצור
8 מדינות הייצור הנפוצות, בחלוקה לסוג הנעה.
הצג כטבלה
| מדינה | אוטובוסים | מהם חשמליים |
|---|---|---|
| סין | 7,732 | 3,280 |
| שבדיה | 2,410 | 3 |
| גרמניה | 1,868 | 0 |
| ספרד | 1,225 | 1 |
| טורקיה | 1,133 | 12 |
| פולין | 791 | 0 |
| הולנד | 81 | 0 |
| איטליה | 3 | 0 |
| אחר | 1 | 0 |
גודל וסוג שירות
מספר האוטובוסים לפי גודל, בחלוקה לשירות עירוני ובינעירוני.
הצג כטבלה
| גודל | עירוני | בינעירוני | סה״כ |
|---|---|---|---|
| אוטובוס | 8,012 | 5,043 | 13,055 |
| מיניבוס | 627 | 275 | 902 |
| מפרקי 4 דלתות | 764 | 0 | 764 |
| מידיבוס | 119 | 111 | 230 |
| מפרקי 5 דלתות | 171 | 1 | 172 |
| מפרקי 3 דלתות | 121 | 0 | 121 |
מקומות ישיבה לפי גודל
התפלגות מספר המושבים בכל גודל אוטובוס: הקופסה מקיפה את החצי האמצעי, הקו שבתוכה הוא החציון.
הצג כטבלה
| גודל | אוטובוסים | מינימום | רבעון תחתון | חציון | רבעון עליון | מקסימום |
|---|---|---|---|---|---|---|
| אוטובוס | 13,055 | 14 | 35 | 37 | 51 | 98 |
| מיניבוס | 902 | 2 | 15 | 18 | 19 | 55 |
| מפרקי 4 דלתות | 764 | 38 | 43 | 47 | 47 | 51 |
| מידיבוס | 230 | 16 | 24 | 26 | 39 | 39 |
| מפרקי 5 דלתות | 172 | 41 | 41 | 43 | 45.8 | 81 |
| מפרקי 3 דלתות | 121 | 41 | 45 | 47 | 47 | 47 |
קילומטראז' מצטבר לפי שנת ייצור
הקילומטראז' המצטבר החציוני לפי שנת ייצור — אוטובוסים בינעירוניים מול עירוניים. נקודות עם פחות מעשרה אוטובוסים אינן מוצגות.
הצג כטבלה
| שנת ייצור | עירוני (ק״מ) | בינעירוני (ק״מ) |
|---|---|---|
| 2009 | — | — |
| 2010 | — | — |
| 2011 | — | — |
| 2012 | — | — |
| 2013 | 339,621 | — |
| 2014 | 408,457 | 762,836 |
| 2015 | 434,101 | 783,530 |
| 2016 | 466,236 | 717,139 |
| 2017 | 425,470 | 735,018 |
| 2018 | 389,427 | 603,477 |
| 2019 | 333,643 | 626,730 |
| 2020 | 294,398 | 582,062 |
| 2021 | 265,920 | 490,664 |
| 2022 | 192,452 | 333,236 |
| 2023 | 119,888 | 247,709 |
| 2024 | 95,191 | 187,054 |
| 2025 | 45,670 | 87,808 |
| 2026 | 0 | 66 |
ק״מ בשנה לאוטובוס
הערכה: ק״מ מצטבר חלקי גיל האוטובוס (מאמצע שנת הייצור עד 2026). לא נכללו אוטובוסים משנת 2026, אוטובוסים עם 0 ק״מ או ללא נתון, ו-33 רשומות עם יותר מ-250,000 ק״מ בשנה (שגיאת מונה סבירה).
הצג כטבלה
| אלפי ק״מ בשנה | עירוני | בינעירוני |
|---|---|---|
| 0–20 | 576 | 124 |
| 20–40 | 3,639 | 291 |
| 40–60 | 4,419 | 1,002 |
| 60–80 | 352 | 1,328 |
| 80–100 | 10 | 1,112 |
| 100–120 | 3 | 545 |
| 120+ | 9 | 525 |
מיגון מפני אבנים וירי
מפעילים שבציהם אוטובוסים ממוגני אבנים או ירי. בכלל הצי: 417 ממוגני אבנים ו-130 ממוגני ירי.
הצג כטבלה
| מפעיל | ממוגני אבנים | ממוגני ירי | גודל הצי |
|---|---|---|---|
| אלקטרה אפיקים תחבורה | 200 | 97 | 393 |
| תנופה | 153 | 33 | 462 |
| קווים | 64 | 0 | 1,503 |
מפעילים ואשכולות הפעלה
כל מלבן הוא מפעיל, ובתוכו אשכולות ההפעלה שלו; השטח יחסי למספר האוטובוסים. לחיצה על מפעיל מתמקדת בו.
הצג כטבלה
| אשכול | מפעיל | אוטובוסים |
|---|---|---|
| כרמיאל עירוני כרמיאל-חיפה חיפה-טבריה | אגד | 2,809 |
| תל אביב | דן | 1,684 |
| חשמונאים | קווים | 641 |
| צפון הנגב | דן בדרום | 620 |
| הגליל | נתיב אקספרס | 589 |
| העמקים | סופרבוס | 559 |
| שרון | מטרופולין | 536 |
| שרון חולון מרחבי | מטרופולין | 534 |
| חדרה-נתניה | קווים | 476 |
| בקעת אונו אלעד | מטרופולין | 465 |
| ירושלים קווי צפון | אקסטרה ירושלים | 444 |
| ירושלים מרכז | סופרבוס | 431 |
| פתח תקוה-ראש העין | אלקטרה אפיקים | 424 |
| עוטף ירושלים | אלקטרה אפיקים תחבורה | 393 |
| הנגב | מטרופולין | 333 |