הודעות יצרני הרכב על קריאות חוזרות (ריקול)
תקציר
3,642 הודעות ריקול של יצרני רכב ויבואנים בשנים 2000–2026, ב-84 יצרנים וב-35 יבואנים. כל הודעה מתארת תקלה, את הדגמים ושנות הייצור המושפעים ואת אופן התיקון.
תובנות עיקריות
- ב-2025 נרשמו 424 הודעות ריקול — עלייה של 35% לעומת 2024 (314).
- ב-2026 נרשמו עד כה 386 הודעות, 91% מסך ההודעות בכל שנת 2025 (424).
- מבין סוגי התקלות המוגדרים, כריות אוויר היא הנפוצה ביותר — 595 הודעות (16% מכלל ההודעות), לפני חשמל אליקטרוניקה ומיזוג (417).
- שיעור הריקולים שמתוקנים בעדכון תוכנה עלה מ-12% ב-2020 ל-32% ב-2025.
- TOYOTA מוביל את מספר הודעות הריקול עם 424 הודעות (11.6%), ואחריו FORD (403).
- שלוש היבואניות המובילות — דלק מוטורס בעמ, יוניון מוטורס בעמ וסמלת מוטורס בעמ — אחראיות ל-47% מהודעות הריקול.
- ריקול טיפוסי חל על רכבים שיוצרו לאורך כ-2.0 שנים (חציון), וב-20% מההודעות טווח הייצור המושפע ארוך מ-4 שנים.
- הדגם עם מספר הודעות הריקול הגבוה ביותר הוא FORD EXPLORER — 60 הודעות, ואחריו JEEP WRANGLER (54).
- רכבים משנת הייצור 2022 מושפעים מהמספר הגדול ביותר של הודעות ריקול — 754 הודעות שטווח הייצור שלהן כולל את השנה הזו.
הודעות ריקול לפי שנה
מספר ההודעות לפי שנת הריקול, לפי סוג ההודעה. 2026 היא השנה האחרונה במאגר והנתונים בה עשויים להיות חלקיים.
הצג כטבלה (השנים האחרונות)
| שנה | הודעות | מתוכן תקלה סדרתית בטיחותית |
|---|---|---|
| 2007 | 5 | 2 |
| 2008 | 10 | 5 |
| 2009 | 14 | 7 |
| 2010 | 11 | 7 |
| 2011 | 22 | 13 |
| 2012 | 27 | 25 |
| 2013 | 47 | 45 |
| 2014 | 77 | 76 |
| 2015 | 93 | 93 |
| 2016 | 174 | 168 |
| 2017 | 167 | 166 |
| 2018 | 217 | 216 |
| 2019 | 205 | 205 |
| 2020 | 417 | 403 |
| 2021 | 361 | 321 |
| 2022 | 310 | 269 |
| 2023 | 328 | 303 |
| 2024 | 314 | 313 |
| 2025 | 424 | 423 |
| 2026 | 386 | 386 |
סוג ההודעה — טבלה
| סוג ההודעה | הודעות | שיעור |
|---|---|---|
| תקלה סידרתית בטיחותית | 3,458 | 94.9% |
| קמפיין שרות טכני | 184 | 5.1% |
סוגי התקלות
מספר ההודעות לפי המערכת שבה התגלתה התקלה.
הצג כטבלה
| סוג התקלה | הודעות | שיעור |
|---|---|---|
| אחר | 833 | 22.9% |
| כריות אוויר | 595 | 16.3% |
| חשמל אליקטרוניקה ומיזוג | 417 | 11.4% |
| מנוע ומערכותיו | 384 | 10.5% |
| בלמים | 367 | 10.1% |
| היגוי ומתלים | 204 | 5.6% |
| מערכת הדלק | 166 | 4.6% |
| מערכת העברת כוח | 158 | 4.3% |
| חגורות בטיחות | 154 | 4.2% |
| מרכב ושילדה | 152 | 4.2% |
| אביזרים | 111 | 3.0% |
| מערכת הפליטה | 52 | 1.4% |
| מערכת הבטיחות | 36 | 1.0% |
| מערכת יציבות | 13 | 0.4% |
יצרנים מובילים
15 היצרנים המובילים; שאר 69 היצרנים מקובצים יחד.
הצג כטבלה
| יצרן | הודעות | שיעור |
|---|---|---|
| TOYOTA | 424 | 11.6% |
| FORD | 403 | 11.1% |
| BMW | 365 | 10.0% |
| CHEVROLET | 212 | 5.8% |
| JEEP | 208 | 5.7% |
| HONDA | 122 | 3.3% |
| MERCEDES BENZ | 117 | 3.2% |
| SUBARU | 113 | 3.1% |
| HYUNDAI | 99 | 2.7% |
| VOLKSWAGEN | 91 | 2.5% |
| AUDI | 87 | 2.4% |
| MAZDA | 77 | 2.1% |
| NISSAN | 76 | 2.1% |
| CHRYSLER | 73 | 2.0% |
| MITSUBISHI | 72 | 2.0% |
הדגמים עם הכי הרבה הודעות ריקול
יצרן ודגם כפי שנרשמו בהודעה. דגם אחד יכול להופיע בכמה הודעות לאורך השנים (1,591 צירופי יצרן-דגם במאגר).
הצג כטבלה
| יצרן ודגם | הודעות | שיעור |
|---|---|---|
| FORD EXPLORER | 60 | 1.6% |
| JEEP WRANGLER | 54 | 1.5% |
| JEEP GRAND CHEROKEE | 49 | 1.3% |
| FORD MUSTANG | 43 | 1.2% |
| TOYOTA COROLLA | 37 | 1.0% |
| BMW X6 | 31 | 0.9% |
| FORD BRONCO | 31 | 0.9% |
| BMW 3 | 30 | 0.8% |
| CHEVROLET SILVERADO | 30 | 0.8% |
| TOYOTA YARIS | 30 | 0.8% |
| TOYOTA SIENNA | 27 | 0.7% |
| CHEVROLET CORVETTE | 26 | 0.7% |
| TOYOTA PRIUS | 26 | 0.7% |
| TOYOTA RAV4 | 25 | 0.7% |
| CHEVROLET TRAVERSE | 23 | 0.6% |
תמהיל התקלות לאורך השנים
אחוז ההודעות מכל סוג תקלה בכל שנה (2017–2026). מאפשר לראות שינוי בתמהיל גם כשהיקף ההודעות משתנה. הקטגוריה "אחר" אינה מוצגת כדי שלא תאפיל על השאר.
איך מתקנים: אופן התיקון לאורך השנים
באחוזים מההודעות בכל שנה. מוצגות שנים עם 30 הודעות לפחות.
הצג כטבלה (כל השנים)
| אופן התיקון | הודעות | שיעור |
|---|---|---|
| החלפה | 1,467 | 40.3% |
| בדיקה | 958 | 26.3% |
| עדכון תוכנה | 771 | 21.2% |
| טיפול | 323 | 8.9% |
| התקנת אביזר | 101 | 2.8% |
| הידוק | 22 | 0.6% |
יבואנים מובילים
היבואן האחראי לביצוע הריקול בישראל.
הצג כטבלה
| יבואן | הודעות | שיעור |
|---|---|---|
| דלק מוטורס בעמ | 848 | 23.3% |
| יוניון מוטורס בעמ | 468 | 12.9% |
| סמלת מוטורס בעמ | 412 | 11.3% |
| יוניברסל מוטורס ישראל בעמ | 358 | 9.8% |
| צ'מפיון מוטורס בעמ | 243 | 6.7% |
| דוד לובינסקי בעמ | 217 | 6.0% |
| מאיר חברה למכוניות ומשאיות בע | 203 | 5.6% |
| קרסו מוטורס בעמ | 130 | 3.6% |
| כלמוביל מרצדס | 120 | 3.3% |
| יפנאוטו חברה ישראלית לרכב בעמ | 113 | 3.1% |
כמה שנות ייצור מושפעות
משך הזמן בין תחילת לסוף טווח הייצור המושפע. לא נכללו 2 הודעות עם תאריכי ייצור חסרים או לא תקינים.
הצג כטבלה
| טווח ייצור | הודעות | שיעור |
|---|---|---|
| עד שנה | 1,084 | 29.8% |
| 1–2 שנים | 838 | 23.0% |
| 2–4 שנים | 986 | 27.1% |
| 4–8 שנים | 630 | 17.3% |
| 8 שנים ומעלה | 102 | 2.8% |
אילו שנות ייצור מושפעות
כל הודעה נספרת בכל שנות הייצור שבטווח המושפע שלה (3,640 הודעות עם טווח ייצור תקין). שנות ייצור אחרונות עשויות לגדול כשיתפרסמו הודעות נוספות.
קטגוריית רכב
סיווג הרכב לפי התקינה האירופית (M1 — רכב נוסעים, N — רכב מסחרי, L — דו-גלגלי).
הצג טבלה
| קטגוריה | הודעות | שיעור |
|---|---|---|
| M1 | 3,462 | 95.1% |
| L1 | 63 | 1.7% |
| L3 | 60 | 1.6% |
| N1 | 33 | 0.9% |
| M2 | 8 | 0.2% |
| T2 | 7 | 0.2% |
| L2 | 4 | 0.1% |
| N2 | 2 | 0.1% |
| N3 | 2 | 0.1% |
| T1 | 1 | 0.0% |