כלי רכב מעל 3 וחצי טון וכלי רכב חסרי קוד דגם
תקציר
המאגר מונה 424,378 כלי רכב פעילים במשרד התחבורה — כלי רכב כבדים וכלי רכב חסרי קוד דגם: גרורים, משאיות, טרקטורים, אוטובוסים, רכבי עבודה, ולצידם רכב מסחרי ופרטי ותיק. שנות הייצור 1931 עד 2026. זו תמונת הצי הפעיל — כלים שנגרעו אינם בו — ולכן שנים ותיקות מיוצגות חלקית.
תובנות עיקריות
- גרורים הם הקבוצה הגדולה במאגר — 147,561 כלי רכב (34.8%), לפני רכב משא (124,273, 29.3%).
- 11,434 כלי הרכב בקבוצת רכב פרטי ותיקים במיוחד: שנת הייצור החציונית שלהם 1992, לעומת 2019 בכלל המאגר.
- ישראל היא ארץ הייצור הנפוצה — 128,145 כלי רכב (30.2%), ו-98.7% מהם גרורים.
- במאגר 10,634 כלי רכב חשמליים, 6,350 מהם (59.7%) בקבוצת רכב משא; מכלי הקבוצה משנות הייצור 2022 עד 2026 שבמאגר, 12.0% חשמליים.
- 57.4% מכלי הרכב בקבוצת טרקטורים מונעים בבנזין (37,354 כלים); היצרנים הנפוצים ביניהם: פולריס (12,564), בומברדיה (7,492), סי.אף.מוטו (4,705).
- 25.9% מכלי הרכב בקבוצת רכב משא שתצורת ההנעה שלהם רשומה הם בעלי שלושה סרנים או יותר, ו-13.5% — ארבעה ומעלה.
- מספר המקומות החציוני באוטובוס הוא 35; 31.7% מהאוטובוסים עם 50 ומעלה מקומות ו-41.3% עם עד 19.
- כושר ההעמסה החציוני הוא 69% מהמשקל הכולל בגרורים, לעומת 9% בלבד ברכבי עבודה.
- בשנים 2009 עד 2025 עלו לכביש בממוצע 12.5% מכלי כל שנה בינואר, לעומת 5.8% בדצמבר.
- ל-54.8% מהכלים שמשקלם רשום משקל כולל מעל 3,500 ק״ג; בין הקלים יותר בולטים גרורים (122,480) וטרקטורים (53,142).
קבוצות הסוג וקטגוריות התקינה
8 קבוצות סוג רכב ו-13 קטגוריות תקינה אירופית. הטבעת הפנימית — קבוצת הסוג, החיצונית — קטגוריית התקינה. לפי משפחת התקינה: משא — 154,640, גרורים — 147,561, טרקטורים — 65,038, נוסעים — 57,139.
הצג כטבלה
| קבוצה | כלי רכב | שיעור (%) | קטגוריות תקינה |
|---|---|---|---|
| גרורים | 147,561 | 34.8 | O1 (65,876), O2 (56,562), O4 (24,118), O3 (590), O5 (415) |
| רכב משא | 124,273 | 29.3 | N2 (75,161), N3 (46,444), M2 (2,328), M3 (155), N1 (155), M1 (30) |
| טרקטורים | 65,038 | 15.3 | T1 (38,651), T2 (26,387) |
| אוטובוסים | 40,609 | 9.6 | M3 (24,671), M2 (15,924), M1 (14) |
| רכב מסחרי | 30,795 | 7.3 | N2 (24,175), N1 (4,044), M1 (2,485), M2 (87), N3 (3), M3 (1) |
| רכב פרטי | 11,434 | 2.7 | M1 (11,355), M2 (79) |
| רכבי עבודה | 4,658 | 1.1 | N3 (2,473), N2 (2,051), N1 (134) |
| מוניות | 10 | 0.0 | M1 (6), M2 (4) |
פרופיל הקבוצות
פרופיל לכל קבוצה: חציונים של שנת ייצור ומשקלים (ק״ג), ושיעור הכלים עם וו גרירה (בכלל המאגר: 26%).
| קבוצה | כלי רכב | שנת ייצור | משקל כולל | משקל עצמי | כושר העמסה | וו גרירה (%) |
|---|---|---|---|---|---|---|
| גרורים | 147,561 | 2019 | 1,250 | 360 | 610 | 0 |
| רכב משא | 124,273 | 2021 | 9,950 | 5,770 | 3,580 | 39 |
| טרקטורים | 65,038 | 2020 | 1,215 | 763 | 354 | 68 |
| אוטובוסים | 40,609 | 2021 | 18,340 | 12,000 | 5,060 | 1 |
| רכב מסחרי | 30,795 | 2016 | 3,550 | 2,235 | 1,390 | 39 |
| רכב פרטי | 11,434 | 1992 | 1,595 | 1,750 | 670 | 19 |
| רכבי עבודה | 4,658 | 2018 | 14,990 | 11,190 | 919 | 24 |
שנת הייצור
כל עמודה — שנת ייצור, מחולקת לפי קבוצת הסוג. השיא בשנת 2026 (33,502 כלים). מספר הכלים משנות הייצור המאוחרות משקף את היקף המאגר, ולא בהכרח את המכירות. קבוצות קטנות (מוניות — 10 כלים) מאוחדות תחת "אחר".
הצג כטבלה
| שנות ייצור | סך הכול | גרורים | רכב משא | טרקטורים | אוטובוסים | רכב מסחרי | רכב פרטי | רכבי עבודה | אחר |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| עד 1979 | 6,044 | 386 | 16 | 2,941 | 2 | 235 | 2,455 | 9 | 0 |
| 1980 עד 1984 | 3,418 | 270 | 22 | 2,093 | 0 | 131 | 897 | 5 | 0 |
| 1985 עד 1989 | 3,694 | 520 | 25 | 1,435 | 0 | 350 | 1,353 | 11 | 0 |
| 1990 עד 1994 | 8,874 | 1,577 | 109 | 1,165 | 0 | 2,179 | 3,803 | 41 | 0 |
| 1995 עד 1999 | 11,646 | 4,612 | 445 | 1,478 | 0 | 3,376 | 1,662 | 73 | 0 |
| 2000 עד 2004 | 10,657 | 6,582 | 1,455 | 1,631 | 0 | 748 | 105 | 136 | 0 |
| 2005 עד 2009 | 23,700 | 11,603 | 5,936 | 2,961 | 435 | 2,125 | 208 | 432 | 0 |
| 2010 עד 2014 | 48,989 | 20,047 | 13,531 | 6,008 | 3,583 | 4,637 | 350 | 832 | 1 |
| 2015 עד 2019 | 99,960 | 34,708 | 32,311 | 11,414 | 12,893 | 7,104 | 365 | 1,160 | 5 |
| 2020 עד 2024 | 142,214 | 46,502 | 45,564 | 23,713 | 17,267 | 7,490 | 196 | 1,479 | 3 |
| 2025 עד 2026 | 65,182 | 20,754 | 24,859 | 10,199 | 6,429 | 2,420 | 40 | 480 | 1 |
גיל הצי לפי קבוצה
שנת הייצור בכל קבוצה: התיבה — הרבעון התחתון עד העליון, הקו — החציון, השפמים — אחוזון 5 עד 95. החציון בכלל המאגר: 2019.
הצג כטבלה
| קבוצה | רבעון תחתון (שנה) | חציון (שנה) | רבעון עליון (שנה) |
|---|---|---|---|
| רכב פרטי | 1983 | 1992 | 1995 |
| רכב מסחרי | 2007 | 2016 | 2021 |
| רכבי עבודה | 2012 | 2018 | 2022 |
| גרורים | 2013 | 2019 | 2023 |
| טרקטורים | 2012 | 2020 | 2023 |
| רכב משא | 2016 | 2021 | 2024 |
| אוטובוסים | 2017 | 2021 | 2024 |
עלייה לכביש לאורך זמן
מספר הכלים הפעילים לפי חודש העלייה לכביש, מ-2009 (מאז רוב הכלים נושאים את השדה; 361,560 מתוך 365,949 הכלים שמועד העלייה שלהם רשום). שנת העלייה לכביש זהה בנתונים לשנת הייצור. השיא — ינואר 2026 (4,850 כלים). החודש האחרון (נובמבר 2026) עשוי להיות חלקי.
עונתיות העלייה לכביש
החלק הממוצע של כל חודש מהעליות לכביש בשנה, בשנים 2009 עד 2025 (שנים מלאות עם 500 עליות לפחות).
הצג כטבלה
| חודש | חלק ממוצע מהשנה (%) |
|---|---|
| ינואר | 12.5 |
| פברואר | 8.5 |
| מרץ | 9.0 |
| אפריל | 7.1 |
| מאי | 8.8 |
| יוני | 8.8 |
| יולי | 8.6 |
| אוגוסט | 8.6 |
| ספטמבר | 6.8 |
| אוקטובר | 7.5 |
| נובמבר | 7.8 |
| דצמבר | 5.8 |
סוג הדלק לפי קבוצה
תמהיל הדלק בכל קבוצה (באחוזים). ל-147,574 כלים לא רשום סוג דלק — בעיקר גרורים (147,561).
הצג כטבלה
| קבוצה | דיזל | בנזין | חשמל | גז טבעי דחוס | גפ״מ | אחר |
|---|---|---|---|---|---|---|
| רכב משא | 116,466 | 1,354 | 6,350 | 65 | 36 | 2 |
| טרקטורים | 27,407 | 37,354 | 256 | 0 | 0 | 8 |
| אוטובוסים | 35,507 | 12 | 3,691 | 1,397 | 0 | 2 |
| רכב מסחרי | 25,839 | 4,457 | 269 | 0 | 230 | 0 |
| רכב פרטי | 714 | 10,528 | 66 | 0 | 83 | 43 |
| רכבי עבודה | 4,638 | 18 | 0 | 0 | 2 | 0 |
יצרנים מובילים
753 יצרנים במאגר; 15 המובילים מחזיקים 47.5% מהכלים. שם היצרן מאוחד מכל ארצות המפעל (למשל וולבו שבדיה ובלגיה), וכל עמודה מחולקת לפי קבוצת הסוג — יצרני גרורים מקומיים לצד יצרני משאיות וטרקטורים.
הצג כטבלה
| יצרן | כלי רכב | שיעור (%) | הקבוצה העיקרית |
|---|---|---|---|
| מרצדס בנץ | 29,234 | 6.9 | אוטובוסים |
| שברולט | 22,527 | 5.3 | רכב משא |
| וולבו | 22,109 | 5.2 | רכב משא |
| איסוזו | 15,577 | 3.7 | רכב משא |
| דאף | 14,641 | 3.4 | רכב משא |
| פולריס | 14,546 | 3.4 | טרקטורים |
| מרכז הגרורים | 12,002 | 2.8 | גרורים |
| סקניה | 11,104 | 2.6 | רכב משא |
| מאן | 10,687 | 2.5 | רכב משא |
| פיאט | 9,917 | 2.3 | רכב משא |
| מרכבי נוע | 9,318 | 2.2 | גרורים |
| רנו | 8,814 | 2.1 | רכב משא |
| בומברדיה | 7,492 | 1.8 | טרקטורים |
| פולקסווגן | 6,977 | 1.6 | רכב משא |
| א.ג.נגררים | 6,523 | 1.5 | גרורים |
דגמים נפוצים
שם הדגם כפי שנרשם (26,548 צירופי יצרן ודגם). אותו דגם עשוי להופיע בכמה כתיבים.
הצג כטבלה
| יצרן ודגם | כלי רכב | קבוצה |
|---|---|---|
| איסוזו NPR75 | 7,693 | רכב משא |
| מרצדס בנץ SPRINTER 907.657 | 4,845 | אוטובוסים |
| וולבו FH84FR | 4,622 | רכב משא |
| שברולט CK20743 | 3,960 | רכב משא |
| וולבו FL | 3,794 | רכב משא |
| פיאט 250 | 3,136 | רכב משא |
| איסוזו FRR90 | 3,051 | רכב משא |
| מרצדס בנץ SPRINTER 907.653 | 2,400 | אוטובוסים |
| מרצדס בנץ 519CDI 906.657 | 2,397 | אוטובוסים |
| מרכבי נוע PLM750A | 2,269 | גרורים |
| שברולט CK25743 | 2,251 | רכב משא |
| שברולט CT35843 | 2,193 | רכב משא |
| איסוזו FSR90 | 2,156 | רכב משא |
| קרייזלר R5FL | 1,972 | רכב משא |
| פורד W2B | 1,936 | רכב משא |
10 דגמי המנוע הנפוצים (276,580 כלים עם דגם מנוע רשום) והיצרן הנפוץ אצל כל אחד.
| דגם מנוע | כלי רכב | יצרן נפוץ |
|---|---|---|
| 4HK1 | 12,729 | איסוזו |
| OM654 | 10,416 | מרצדס בנץ |
| OM642 | 8,714 | מרצדס בנץ |
| D13K | 8,535 | וולבו |
| L5P | 7,183 | שברולט |
| M9T | 4,250 | רנו |
| D8K | 3,792 | וולבו |
| OM651 | 3,594 | מרצדס בנץ |
| ETK | 3,358 | קרייזלר |
| 903T | 2,954 | בומברדיה |
ארץ הייצור
ארץ המפעל שבו יוצר הכלי, מחולקת לפי קבוצת הסוג.
הצג כטבלה
| ארץ | כלי רכב | שיעור (%) |
|---|---|---|
| ישראל | 128,145 | 30.2 |
| ארה״ב | 54,486 | 12.8 |
| גרמניה | 49,136 | 11.6 |
| איטליה | 24,787 | 5.8 |
| יפן | 23,171 | 5.5 |
| סין | 18,452 | 4.3 |
| בריטניה | 17,587 | 4.1 |
| צרפת | 16,208 | 3.8 |
| מקסיקו | 15,549 | 3.7 |
| פולין | 14,169 | 3.3 |
| הולנד | 13,360 | 3.1 |
| בלגיה | 10,322 | 2.4 |
| אחר | 39,006 | 9.2 |
כושר העמסה ביחס למשקל
כושר ההעמסה (משקל מטען מותר) כאחוז מהמשקל הכולל, לכל קבוצה. מבוסס על 394,125 כלים שגם המשקל הכולל וגם כושר ההעמסה שלהם רשומים. התיבה — רבעון תחתון עד עליון, השפמים — אחוזון 5 עד 95.
הצג כטבלה
| קבוצה | כלי רכב | רבעון תחתון (%) | חציון (%) | רבעון עליון (%) |
|---|---|---|---|---|
| רכבי עבודה | 4,645 | 2 | 9 | 26 |
| רכב פרטי | 596 | 22 | 27 | 33 |
| אוטובוסים | 40,598 | 29 | 30 | 33 |
| רכב מסחרי | 30,790 | 31 | 39 | 44 |
| טרקטורים | 46,607 | 34 | 40 | 45 |
| רכב משא | 124,257 | 31 | 41 | 51 |
| גרורים | 146,628 | 67 | 69 | 75 |
נפח המנוע
נפח המנוע בסמ״ק לכל קבוצה (התיבה — רבעון תחתון עד עליון, השפמים — אחוזון 5 עד 95). 166,106 כלים ללא נפח רשום אינם בתרשים, וכן קבוצות שלרובן לא רשום נפח (גרורים).
הצג כטבלה
| קבוצה | כלי רכב | רבעון תחתון (סמ״ק) | חציון (סמ״ק) | רבעון עליון (סמ״ק) |
|---|---|---|---|---|
| טרקטורים | 57,616 | 608 | 951 | 2,500 |
| רכב פרטי | 11,368 | 1,587 | 1,781 | 2,597 |
| רכב מסחרי | 29,633 | 2,143 | 2,299 | 2,972 |
| רכב משא | 117,820 | 5,132 | 6,651 | 10,837 |
| רכבי עבודה | 4,610 | 5,193 | 6,871 | 12,419 |
| אוטובוסים | 36,943 | 2,198 | 7,146 | 10,518 |
תצורת ההנעה והסרנים
תצורת ההנעה: מספר נקודות הגלגל × מספר המונעות מהן — כל שתי נקודות הן סרן אחד. ל-148,166 כלים — בעיקר גרורים — התצורה אינה ידועה או שאין להם הנעה.
הצג כטבלה
| קבוצה | 4X2 | 4X4 | 8X4 | 6X2 | 6X4 | 8X2 | אחר |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| רכב משא | 66,004 | 26,060 | 16,366 | 9,092 | 6,304 | 358 | 88 |
| טרקטורים | 13,674 | 50,559 | 8 | 57 | 26 | 0 | 173 |
| אוטובוסים | 39,102 | 2 | 0 | 1,493 | 0 | 0 | 12 |
| רכב מסחרי | 27,422 | 3,351 | 0 | 19 | 3 | 0 | 0 |
| רכב פרטי | 8,977 | 2,447 | 1 | 6 | 3 | 0 | 0 |
| רכבי עבודה | 1,930 | 838 | 716 | 36 | 538 | 1 | 533 |
גודל האוטובוסים
מספר המקומות הרשום ב-40,609 אוטובוסים. החציון: 35 מקומות.
הצג כטבלה
| מקומות | אוטובוסים | שיעור (%) |
|---|---|---|
| עד 19 | 16,781 | 41.3 |
| 20 עד 29 | 620 | 1.5 |
| 30 עד 39 | 8,341 | 20.5 |
| 40 עד 49 | 1,986 | 4.9 |
| 50 ומעלה | 12,881 | 31.7 |