מרשם אוכלוסין באר שבע: תושבים לפי שכונה, גיל ועלייה
תקציר
מרשם האוכלוסין של עיריית באר שבע מונה 223,373 תושבים, בפילוח ל-60 אזורים סטטיסטיים (אג״ס) שמקובצים ל-19 שכונות לפי טבלת ההמרה של העירייה. לכל אזור יש התפלגות גילים, מצב משפחתי ומספר העולים לפי ארץ מוצא. הנתונים מתעדכנים מדי חודש ומציגים תמונת מצב עדכנית, ללא היסטוריה.
תובנות עיקריות
- רמות היא השכונה המאוכלסת ביותר בעיר, עם 27,520 תושבים (12.3% מכלל 223,373 התושבים), ואחריה שכונה ו׳ עם 22,913 תושבים.
- הפער הגילי בין השכונות גדול: בכלניות 42.8% מהתושבים הם ילדים עד גיל 17, לעומת 25.1% בכלל העיר, ואילו במרכז האזרחי 26.7% הם בני 65 ומעלה (בעיר כולה 17.7%).
- שכבת הגיל הצפופה בעיר היא 0-5, עם ממוצע של 3,342 תושבים לכל שנתון. על כל תושב בן 65 ומעלה יש בעיר 1.4 ילדים עד גיל 17.
- 73,624 עולים רשומים בעיר (33.0% מהתושבים). הריכוז הגבוה ביותר הוא בנחל בקע, שבה 64.8% מהתושבים עולים.
- מבין ארצות המוצא המפורטות בנתונים, רוסיה מובילה עם 9,546 עולים. רוב העולים (57,637) מסווגים תחת "שאר הארצות".
- מדד הגרושים, האלמנים והמשפחות שבראשן הורה עצמאי עומד על 16.0% בכלל העיר, ומגיע ל-23.8% בשכונה ד׳. בעיר רשומות 3,585 משפחות שבראשן הורה עצמאי.
- 22,192 תושבים (9.9%) רשומים בקוד 0, ללא שיוך לאזור סטטיסטי או לשכונה; זו קבוצה צעירה במיוחד, 35.2% מהם ילדים.
מספר התושבים בכל שכונה
רמות מובילה במספר התושבים. הטבלה מציגה לכל שכונה את מספר התושבים, שיעור הילדים והמבוגרים, שיעור העולים ומדד הגרושים, האלמנים וההורים העצמאיים.
| שכונה | תושבים | מהעיר | אזורים | ילדים עד גיל 17 | בני 65 ומעלה | עולים | מדד משפחות |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| רמות | 27,520 | 12.3% | 7 | 31.7% | 12.0% | 18.7% | 9.4% |
| שכונה ו׳ | 22,913 | 10.3% | 6 | 24.5% | 20.1% | 43.8% | 18.3% |
| ללא שיוך לשכונה (קוד 0) | 22,192 | 9.9% | 1 | 35.2% | 6.4% | 12.6% | 11.8% |
| נווה זאב | 21,483 | 9.6% | 4 | 25.3% | 16.5% | 35.9% | 16.5% |
| שכונה ד׳ | 19,502 | 8.7% | 9 | 19.0% | 23.4% | 40.6% | 23.8% |
| שכונה י״א | 16,720 | 7.5% | 6 | 20.0% | 21.8% | 55.4% | 20.0% |
| נחל עשן | 14,119 | 6.3% | 4 | 22.8% | 16.9% | 42.2% | 13.7% |
| שכונה ה׳ | 13,473 | 6.0% | 4 | 22.0% | 23.5% | 45.1% | 18.6% |
| שכונה ט׳ | 10,099 | 4.5% | 2 | 25.0% | 18.9% | 33.4% | 16.9% |
| שכונה ג׳ | 9,396 | 4.2% | 3 | 19.2% | 25.2% | 41.2% | 23.6% |
| העיר העתיקה | 9,285 | 4.2% | 2 | 24.7% | 19.7% | 26.1% | 15.3% |
| שכונה ב׳ | 8,486 | 3.8% | 3 | 18.8% | 23.8% | 34.0% | 18.3% |
| שכונה א׳ | 8,164 | 3.7% | 3 | 23.9% | 19.0% | 22.5% | 17.1% |
| נווה נוי | 5,346 | 2.4% | 1 | 27.1% | 15.3% | 13.2% | 9.2% |
| נאות לון | 5,191 | 2.3% | 1 | 19.2% | 20.4% | 15.0% | 7.3% |
| סיגליות | 3,590 | 1.6% | 1 | 32.3% | 5.0% | 12.3% | 4.2% |
| נחל בקע | 2,408 | 1.1% | 1 | 17.8% | 23.0% | 64.8% | 22.1% |
| המרכז האזרחי | 1,893 | 0.8% | 1 | 19.1% | 26.7% | 30.6% | 18.6% |
| כלניות | 1,578 | 0.7% | 1 | 42.8% | 3.2% | 16.9% | 3.5% |
| עמק שרה, קריית יהודית ואזור התעשייה | 15 | 0.0% | 1 | 0.0% | 26.7% | 20.0% | 33.3% |
מדד משפחות: גרושים, אלמנים ומשפחות שבראשן הורה עצמאי, כשיעור מתושבי השכונה. שיוך האזורים לשכונות לפי טבלת ההמרה של עיריית באר שבע.
תושבי באר שבע לפי קבוצת גיל
הקבוצה הגדולה בגרף היא 6-12 (21,898 תושבים), אך רוחב הקבוצות שונה (3 עד 7 שנים), ולכן בריחוף מוצג גם ממוצע התושבים לשנתון. ילדים עד גיל 17 הם 25.1% מהתושבים, ובני 65 ומעלה 17.7%.
הצג כטבלה
| קבוצת גיל | תושבים | שיעור |
|---|---|---|
| 0-5 | 20,050 | 9.0% |
| 6-12 | 21,898 | 9.8% |
| 13-17 | 14,097 | 6.3% |
| 18-21 | 11,217 | 5.0% |
| 22-24 | 8,871 | 4.0% |
| 25-29 | 15,255 | 6.8% |
| 30-34 | 15,045 | 6.7% |
| 35-39 | 14,855 | 6.7% |
| 40-44 | 13,180 | 5.9% |
| 45-49 | 12,969 | 5.8% |
| 50-54 | 12,049 | 5.4% |
| 55-59 | 11,673 | 5.2% |
| 60-64 | 12,733 | 5.7% |
| 65-69 | 11,895 | 5.3% |
| 70-74 | 10,399 | 4.7% |
| 75+ | 17,181 | 7.7% |
הרכב הגילים בכל שכונה
חלוקת התושבים בכל שכונה לארבע קבוצות גיל, ממוינת לפי שיעור הילדים. מוצגות שכונות עם 500 תושבים לפחות.
הצג כטבלה
| שכונה | ילדים 0-17 | צעירים 18-34 | בני 35-64 | בני 65 ומעלה |
|---|---|---|---|---|
| כלניות | 42.8% | 15.7% | 38.4% | 3.2% |
| סיגליות | 32.3% | 24.0% | 38.7% | 5.0% |
| רמות | 31.7% | 20.6% | 35.7% | 12.0% |
| נווה נוי | 27.1% | 22.6% | 35.0% | 15.3% |
| נווה זאב | 25.3% | 21.3% | 36.9% | 16.5% |
| שכונה ט׳ | 25.0% | 19.8% | 36.3% | 18.9% |
| העיר העתיקה | 24.7% | 19.1% | 36.5% | 19.7% |
| שכונה ו׳ | 24.5% | 21.7% | 33.7% | 20.1% |
| שכונה א׳ | 23.9% | 23.8% | 33.4% | 19.0% |
| נחל עשן | 22.8% | 22.1% | 38.2% | 16.9% |
| שכונה ה׳ | 22.0% | 20.8% | 33.7% | 23.5% |
| שכונה י״א | 20.0% | 22.1% | 36.1% | 21.8% |
| נאות לון | 19.2% | 26.3% | 34.1% | 20.4% |
| שכונה ג׳ | 19.2% | 22.7% | 32.9% | 25.2% |
| המרכז האזרחי | 19.1% | 19.0% | 35.2% | 26.7% |
| שכונה ד׳ | 19.0% | 24.0% | 33.6% | 23.4% |
| שכונה ב׳ | 18.8% | 23.1% | 34.2% | 23.8% |
| נחל בקע | 17.8% | 20.2% | 38.9% | 23.0% |
| ללא שיוך לשכונה (קוד 0) | 35.2% | 29.3% | 29.0% | 6.4% |
מפת גילים מפורטת לפי שכונה
שיעור כל קבוצת גיל מתושבי השכונה, בשכונות עם 500 תושבים לפחות. צבע כהה יותר מסמן שיעור גבוה יותר; השורות ממוינות לפי שיעור הילדים.
הצג כטבלה
| שכונה | 0-5 | 6-12 | 13-17 | 18-21 | 22-24 | 25-29 | 30-34 | 35-39 | 40-44 | 45-49 | 50-54 | 55-59 | 60-64 | 65-69 | 70-74 | 75+ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| כלניות | 12.9% | 18.1% | 11.7% | 5.1% | 3.4% | 2.8% | 4.4% | 8.6% | 8.2% | 7.0% | 6.0% | 5.0% | 3.7% | 1.7% | 0.8% | 0.6% |
| סיגליות | 5.1% | 14.4% | 12.8% | 10.0% | 6.4% | 5.4% | 2.2% | 3.7% | 7.4% | 10.7% | 8.5% | 4.7% | 3.6% | 2.4% | 1.5% | 1.1% |
| רמות | 10.7% | 13.1% | 7.9% | 5.4% | 3.8% | 5.3% | 6.2% | 7.4% | 7.1% | 6.0% | 5.2% | 4.8% | 5.2% | 4.5% | 3.7% | 3.8% |
| נווה נוי | 7.4% | 11.3% | 8.4% | 6.7% | 4.5% | 6.0% | 5.4% | 5.5% | 5.7% | 7.2% | 5.9% | 4.8% | 5.8% | 5.4% | 4.5% | 5.3% |
| נווה זאב | 8.0% | 10.0% | 7.3% | 6.3% | 3.7% | 5.7% | 5.6% | 6.4% | 6.1% | 7.0% | 6.6% | 5.2% | 5.6% | 5.2% | 4.6% | 6.7% |
| שכונה ט׳ | 7.7% | 10.8% | 6.5% | 5.0% | 3.3% | 5.5% | 6.0% | 7.1% | 6.8% | 6.3% | 5.3% | 5.3% | 5.5% | 5.5% | 5.2% | 8.2% |
| העיר העתיקה | 7.8% | 10.5% | 6.4% | 5.0% | 3.1% | 5.4% | 5.7% | 6.9% | 6.9% | 6.1% | 5.5% | 5.0% | 6.1% | 6.1% | 4.9% | 8.7% |
| שכונה ו׳ | 8.0% | 10.0% | 6.4% | 5.5% | 4.2% | 6.1% | 6.0% | 6.2% | 5.3% | 5.7% | 5.5% | 5.4% | 5.6% | 5.5% | 5.2% | 9.3% |
| שכונה א׳ | 8.9% | 9.5% | 5.5% | 5.0% | 3.9% | 7.6% | 7.2% | 6.2% | 5.3% | 5.1% | 4.8% | 5.5% | 6.4% | 6.6% | 4.8% | 7.6% |
| נחל עשן | 7.0% | 9.7% | 6.1% | 5.7% | 4.5% | 6.5% | 5.4% | 6.0% | 5.7% | 6.2% | 6.8% | 6.3% | 7.2% | 5.4% | 4.9% | 6.6% |
| שכונה ה׳ | 7.8% | 9.0% | 5.2% | 4.5% | 3.6% | 6.2% | 6.6% | 6.1% | 5.6% | 5.3% | 5.3% | 5.7% | 5.7% | 6.1% | 5.6% | 11.8% |
| שכונה י״א | 6.7% | 7.8% | 5.5% | 5.0% | 3.8% | 6.5% | 6.8% | 6.7% | 5.9% | 5.8% | 5.8% | 5.8% | 6.1% | 6.1% | 5.9% | 9.8% |
| נאות לון | 5.8% | 7.7% | 5.7% | 6.6% | 5.3% | 7.9% | 6.5% | 4.3% | 3.8% | 4.3% | 5.2% | 6.6% | 9.9% | 9.4% | 6.0% | 5.0% |
| שכונה ג׳ | 6.6% | 7.8% | 4.8% | 4.1% | 3.9% | 7.7% | 6.9% | 5.5% | 5.4% | 4.9% | 5.1% | 5.6% | 6.3% | 6.3% | 6.4% | 12.5% |
| המרכז האזרחי | 8.7% | 6.9% | 3.5% | 3.1% | 3.5% | 6.4% | 6.0% | 7.2% | 5.2% | 4.9% | 5.7% | 6.2% | 6.0% | 6.4% | 6.6% | 13.6% |
| שכונה ד׳ | 6.7% | 7.3% | 5.0% | 4.2% | 4.2% | 9.2% | 6.4% | 5.6% | 4.9% | 5.5% | 5.4% | 5.9% | 6.3% | 6.0% | 5.7% | 11.8% |
| שכונה ב׳ | 7.7% | 7.1% | 4.0% | 3.5% | 3.3% | 8.7% | 7.7% | 6.2% | 5.1% | 5.3% | 4.4% | 6.0% | 7.2% | 6.5% | 5.6% | 11.7% |
| נחל בקע | 5.9% | 6.9% | 5.0% | 4.2% | 3.7% | 6.1% | 6.1% | 5.7% | 5.2% | 6.4% | 6.5% | 7.1% | 8.1% | 5.7% | 5.6% | 11.8% |
| ללא שיוך לשכונה (קוד 0) | 18.9% | 10.2% | 6.1% | 3.2% | 4.3% | 9.8% | 12.0% | 9.8% | 6.2% | 4.5% | 3.3% | 2.7% | 2.6% | 2.5% | 1.6% | 2.4% |
ילדים מול מבוגרים בכל אזור סטטיסטי
כל נקודה היא אזור סטטיסטי: ציר אופקי שיעור הילדים, ציר אנכי שיעור בני 65 ומעלה, וגודל הנקודה לפי מספר התושבים. מוצגים 59 אזורים עם 500 תושבים לפחות. 2 אזורים עם פחות מ-500 תושבים אינם מוצגים.
מצב משפחתי
מצב משפחתי של כלל 223,373 התושבים, ילדים כלולים (ולכן נמנים עם הרווקים).
הצג כטבלה
| מצב משפחתי | תושבים | שיעור |
|---|---|---|
| נשואים | 85,780 | 38.4% |
| רווקים | 105,408 | 47.2% |
| גרושים | 21,361 | 9.6% |
| אלמנים | 10,707 | 4.8% |
גרושים, אלמנים והורים עצמאיים לפי שכונה
שיעור הגרושים, האלמנים והמשפחות שבראשן הורה עצמאי מכלל תושבי השכונה. הקו המקווקו הוא הממוצע העירוני (16.0%). שכונות עם 500 תושבים לפחות.
הצג כטבלה
| שכונה | מדד משפחות |
|---|---|
| שכונה ד׳ | 23.8% |
| שכונה ג׳ | 23.6% |
| נחל בקע | 22.1% |
| שכונה י״א | 20.0% |
| המרכז האזרחי | 18.6% |
| שכונה ה׳ | 18.6% |
| שכונה ב׳ | 18.3% |
| שכונה ו׳ | 18.3% |
| שכונה א׳ | 17.1% |
| שכונה ט׳ | 16.9% |
| נווה זאב | 16.5% |
| העיר העתיקה | 15.3% |
| נחל עשן | 13.7% |
| רמות | 9.4% |
| נווה נוי | 9.2% |
| נאות לון | 7.3% |
| סיגליות | 4.2% |
| כלניות | 3.5% |
עולים לפי ארץ מוצא
73,624 עולים רשומים בעיר. קטגוריות ארץ המוצא חופפות חלקית בנתוני המקור, ולכן סכומן (74,251) גבוה מסך העולים.
הצג כטבלה
| ארץ מוצא | עולים |
|---|---|
| שאר הארצות | 57,637 |
| רוסיה | 9,546 |
| אתיופיה | 5,826 |
| ארה״ב | 1,150 |
| דרום אפריקה | 92 |
שיעור העולים בכל שכונה
שיעור העולים מתושבי כל שכונה. הקו המקווקו הוא הממוצע העירוני (33.0%). שכונות עם 500 תושבים לפחות.
הצג כטבלה
| שכונה | שיעור עולים |
|---|---|
| נחל בקע | 64.8% |
| שכונה י״א | 55.4% |
| שכונה ה׳ | 45.1% |
| שכונה ו׳ | 43.8% |
| נחל עשן | 42.2% |
| שכונה ג׳ | 41.2% |
| שכונה ד׳ | 40.6% |
| נווה זאב | 35.9% |
| שכונה ב׳ | 34.0% |
| שכונה ט׳ | 33.4% |
| המרכז האזרחי | 30.6% |
| העיר העתיקה | 26.1% |
| שכונה א׳ | 22.5% |
| רמות | 18.7% |
| כלניות | 16.9% |
| נאות לון | 15.0% |
| נווה נוי | 13.2% |
| סיגליות | 12.3% |
נתונים לפי אזור סטטיסטי (אג״ס)
כל אזור סטטיסטי עם השכונה שאליה הוא משתייך. שיעורי העולים ומדד המשפחות כפי שפורסמו בקובצי העירייה.
הצג את כל 61 האזורים הסטטיסטיים
| אג״ס | שכונה | תושבים | ילדים עד גיל 17 | בני 65 ומעלה | עולים | מדד משפחות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | ללא שיוך לשכונה (קוד 0) | 22,192 | 35.2% | 6.4% | 12.6% | 11.8% |
| 111 | שכונה ד׳ | 3,008 | 21.5% | 21.3% | 38.3% | 21.6% |
| 112 | שכונה ד׳ | 2,675 | 23.1% | 19.4% | 52.9% | 24.6% |
| 113 | שכונה ד׳ | 2,128 | 26.6% | 17.7% | 40.6% | 25.3% |
| 121 | שכונה ד׳ | 3,305 | 17.7% | 28.8% | 41.1% | 27.0% |
| 122 | שכונה ד׳ | 1,132 | 15.5% | 25.4% | 42.8% | 23.9% |
| 123 | שכונה ד׳ | 1,269 | 14.2% | 18.6% | 26.2% | 19.8% |
| 131 | שכונה ד׳ | 2,146 | 12.3% | 26.3% | 28.6% | 18.5% |
| 132 | שכונה ד׳ | 2,535 | 16.4% | 26.9% | 45.3% | 29.6% |
| 133 | שכונה ד׳ | 1,304 | 19.8% | 23.6% | 41.6% | 18.7% |
| 211 | שכונה ו׳ | 3,936 | 19.6% | 23.9% | 39.8% | 18.0% |
| 212 | שכונה ו׳ | 4,434 | 26.4% | 15.4% | 48.2% | 17.8% |
| 213 | שכונה ו׳ | 3,959 | 35.0% | 12.9% | 23.0% | 10.4% |
| 214 | שכונה ו׳ | 4,933 | 25.8% | 16.0% | 41.0% | 14.4% |
| 215 | שכונה ו׳ | 2,042 | 20.1% | 25.2% | 49.4% | 22.4% |
| 216 | שכונה ו׳ | 3,609 | 16.5% | 32.1% | 66.4% | 30.7% |
| 221 | שכונה י״א | 3,255 | 18.4% | 24.5% | 65.3% | 26.3% |
| 222 | שכונה י״א | 3,688 | 18.6% | 22.6% | 62.2% | 21.4% |
| 223 | שכונה י״א | 2,638 | 21.0% | 21.2% | 45.5% | 17.4% |
| 224 | שכונה י״א | 2,067 | 22.3% | 16.9% | 44.3% | 14.5% |
| 225 | שכונה י״א | 3,610 | 21.2% | 21.0% | 55.1% | 18.7% |
| 226 | שכונה י״א | 1,462 | 19.2% | 23.4% | 50.0% | 17.9% |
| 234 | נחל עשן | 2,847 | 22.4% | 14.6% | 31.0% | 10.8% |
| 311 | נחל עשן | 3,366 | 22.6% | 16.4% | 43.9% | 14.2% |
| 312 | נחל עשן | 4,925 | 23.3% | 18.7% | 45.1% | 14.4% |
| 313 | נחל עשן | 2,981 | 22.4% | 16.7% | 46.2% | 14.6% |
| 314 | כלניות | 1,578 | 42.8% | 3.2% | 16.9% | 3.5% |
| 411 | סיגליות | 3,590 | 32.3% | 5.0% | 12.3% | 4.2% |
| 412 | נווה זאב | 2,444 | 21.9% | 19.4% | 48.9% | 18.9% |
| 413 | נווה זאב | 6,109 | 21.0% | 21.0% | 46.7% | 19.3% |
| 414 | נווה זאב | 6,404 | 25.3% | 16.4% | 32.8% | 17.0% |
| 415 | נווה זאב | 6,526 | 30.5% | 11.3% | 23.9% | 12.6% |
| 421 | נאות לון | 5,191 | 19.2% | 20.4% | 15.0% | 7.3% |
| 422 | שכונה ט׳ | 5,584 | 26.4% | 16.6% | 27.5% | 14.6% |
| 423 | שכונה ט׳ | 4,515 | 23.4% | 21.8% | 40.7% | 19.8% |
| 431 | שכונה ה׳ | 3,936 | 27.2% | 15.3% | 40.5% | 11.2% |
| 432 | שכונה ה׳ | 3,730 | 18.3% | 26.9% | 51.8% | 20.9% |
| 433 | שכונה ה׳ | 1,832 | 21.1% | 21.1% | 54.6% | 25.7% |
| 434 | שכונה ה׳ | 3,975 | 20.6% | 29.4% | 38.9% | 20.6% |
| 511 | שכונה ב׳ | 2,408 | 19.1% | 22.8% | 57.1% | 21.8% |
| 512 | שכונה ב׳ | 3,137 | 22.1% | 21.0% | 22.9% | 17.3% |
| 513 | שכונה ב׳ | 2,941 | 15.2% | 27.7% | 27.0% | 16.6% |
| 521 | שכונה א׳ | 2,099 | 21.2% | 21.8% | 23.3% | 16.4% |
| 522 | שכונה א׳ | 3,060 | 25.8% | 17.7% | 20.1% | 15.5% |
| 523 | שכונה א׳ | 3,005 | 23.7% | 18.3% | 24.3% | 19.2% |
| 611 | העיר העתיקה | 4,866 | 22.1% | 23.5% | 29.6% | 15.2% |
| 612 | העיר העתיקה | 4,419 | 27.6% | 15.4% | 22.1% | 15.5% |
| 613 | נווה נוי | 5,346 | 27.1% | 15.3% | 13.2% | 9.2% |
| 614 | נחל בקע | 2,408 | 17.8% | 23.0% | 64.8% | 22.1% |
| 621 | עמק שרה, קריית יהודית ואזור התעשייה | 15 | 0.0% | 26.7% | 20.0% | 33.3% |
| 624 | המרכז האזרחי | 1,893 | 19.1% | 26.7% | 30.6% | 18.6% |
| 631 | שכונה ג׳ | 3,702 | 17.2% | 33.4% | 44.1% | 27.3% |
| 632 | שכונה ג׳ | 3,368 | 21.3% | 19.9% | 35.0% | 21.1% |
| 633 | שכונה ג׳ | 2,326 | 19.3% | 19.9% | 45.5% | 21.3% |
| 634 | רמות | 18 | 5.6% | 11.1% | 38.9% | 5.6% |
| 641 | רמות | 2,737 | 20.8% | 16.9% | 30.6% | 9.8% |
| 642 | רמות (קריית ההייטק) | 4,469 | 26.6% | 13.6% | 19.2% | 8.6% |
| 643 | רמות | 4,776 | 25.3% | 15.3% | 16.3% | 8.5% |
| 644 | רמות | 1,104 | 20.3% | 25.1% | 14.8% | 7.4% |
| 645 | רמות | 8,438 | 37.6% | 8.4% | 17.2% | 10.2% |
| 646 | רמות | 5,978 | 39.4% | 8.7% | 17.8% | 9.8% |
על הנתונים
עיריית באר שבע מפרסמת נתונים דמוגרפיים ממרשם האוכלוסין לפי אזור גיאוגרפי סטטיסטי (אג״ס), בשלוש טבלאות: מצב משפחתי, עולים לפי ארץ מוצא וקבוצות גיל. הנתונים מתעדכנים אחת לחודש ומחליפים את הגרסה הקודמת, כך שהעמוד מציג תמונת מצב עדכנית ולא מגמה לאורך זמן. השיוך לשכונות נעשה לפי טבלת ההמרה של העירייה בין אזורים סטטיסטיים לשכונות. מצב משפחתי נספר לכל התושבים, כולל ילדים. קטגוריות ארץ המוצא של העולים חופפות חלקית בנתוני המקור.